TROPY. Festiwal literatury podróżniczej dla dzieci i młodzieży | fotorelacja

Wrzesień rozgościł się w Olsztynie na dobre, przynosząc ze sobą chłodne i mgliste poranki. Zimny był też weekend, ale emocje, które towarzyszyły nam podczas Festiwalu literatury dla dzieci i młodzieży TROPY grzały nas od środka.

Mieliśmy okazję spotkać się z Marcinem Brykczyńskim, którego czarno-białe wierszyki zainspirowały nas do stworzenia jednego z odcinków Abecadło TV, realizowanego przez załogę biblioteki Abecadło.

Uczestniczyliśmy również w warsztatach z Agnieszką Kacprzyk, autorką książki „Skąd jestem?” nominowanej w 2021 r. do Nagroda Literacka m.st. Warszawy.

Obie wspomniane książki znajdziecie oczywiście w naszych bibliotekach:

▪️Marcin Brykczyński, „Czarno na białym i biało na czarnym”;

▪️Agnieszka Kacprzyk, „Skąd jestem?”.

Dziękujemy MOK Olsztyn za zaproszenie do współdzielenia festiwalowej przestrzeni, a Wam, mieszkańcy Olsztyna za odwiedziny naszych stanowisk z niezastąpioną ekipą Planety 11, Abecadła oraz p. Elą z filii nr 9.