ŚWIATŁO I CIEŃ IMPRESJI II | wystawa w Planecie 11

UWAGA! Z przykrością informujemy, że finisaż wystawy, który miał się odbyć 20 stycznia 2023 r. zostaje odwołany z przyczyn od nas niezależnych.

Zapraszamy do biblioteki Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38) na wystawę ŚWIATŁO I CIEŃ IMPRESJI II

Autorką prezentowanych prac malarskich jest Anna Piórek – ur. w 1967r w Wałbrzychu. Uprawia malarstwo sztalugowe i ścienne. Inspiracji do swoich obrazów poszukuje głównie w czasie wielu podróży i wyjazdów artystycznych. Motywem przewodnim jej twórczości w ostatnim czasie jest  abstrakcyjne przedstawienie otaczającej nas rzeczywistości . Wielobarwne płótna są swoistym dialogiem z widzem , opowieścią i wielowątkową narracją nacechowaną dużym ładunkiem emocjonalnym .
     Artystka brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w plenerach malarskich . Jej prace prezentowane były w Warszawie, Sieradzu, Zamościu, Grudziądzu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Ostródzie i Olsztynie. Obrazy Anny Piórek znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych i instytucjach miedzy innymi  w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Wałbrzychu,  Olsztynie, Łodzi, we Włocławku oraz poza granicami kraju – w Paryżu, Londynie, San Sebastian, Chicago, Dusseldorfie, Akwizgranie i Neuss.

Finisaż wystawy – 20.01.2023r.
godz. 16:30 w Planecie11
Wstęp wolny. Zapraszamy:)