Czas opowieści. Spacer z przewodnikiem PTTK | Festiwal Literatury – Atlantyda Północy II

W niedzielę, 2 lipca o godz. 13.00 zapraszamy na spacer z przewodnikiem PTTK, Krzysztofem Ciesińskim.

Naszą wyprawę rozpoczniemy od Muzeum Warmii i Mazur z siedzibą w gotyckim zamku kapituły warmińskiej.

UWAGA! Na wydarzenie obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane udziałem w spacerze prosimy o rezerwację mailową: .

Wydarzenie współorganizowane w ramach II edycji Festiwalu Literatury – Atlantyda Północy, realizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną.
Zadanie publiczne finansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Samorządu Olsztyna.

Partnerzy: Galeria Sztuki BWA, Fundacja Borussia, Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa Borussia, Instytut Północny im. W. Kętrzyńskiego w Olsztynie, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie