Teatr przy Stoliku w filii nr 18

Kolejna edycja Premier w Teatrze przy Stoliku dobiega końca. Na finałowy spektakl zapraszamy w poniedziałek, 16 grudnia na godz. 18:00 do filii nr 18 (ul. Żytnia 71).
Tym razem Wiesława SzymańskaMaciej Mydlak, olsztyńscy aktorzy zaprezentują sztukę „Akompaniator”.

Gorąco zapraszamy!

Anna Burzyńska, „Akompaniator”
Fatalna tożsamość zakochanego: jest tym, który czeka… Motto zaczerpnięte z Rolanda Barthesa towarzyszy tragikomicznej opowieści Anny Burzyńskiej o obsesyjnej miłości pianisty do divy operowej, od 30. lat nieświadomej uczuć kotłujących się w duszy i umyśle jej skromnego akompaniatora. Ten zaś, owładnięty bezgraniczną miłością buduje swój wymarzony związek z ukochaną, ale… bez niej. Konsekwencje zmyślenia silniejszego od prawdy okażą się zaskakujące dla obu stron.