Pracownia świąteczna: „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa w aktorskiej interpretacji Teatru Nowego w Olsztynie

Boże Narodzenie to wyczekiwany czas wytchnienia, spotkań z bliskimi, powrót do czasów dzieciństwa, ale czy na pewno? Czy dla wielu nie jest to jeden z najbardziej stresujących momentów w roku? Komercjalizacja, konsumpcjonizm, konflikty i niewygodne pytania, dodatkowe wydatki… Czy w tym grudniowym pędzie znajdziemy miejsce na odpoczynek i refleksję? Jest taka książka, która bardzo dawno temu miała ogromny wpływ na postawę społeczeństwa, dała nadzieję na zmianę i wiarę, że w święta chodzi o coś więcej – coś, co każdy ma w sobie.

Zapraszamy do wysłuchania „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa w aktorskiej interpretacji Teatru Nowego w Olsztynie.

Występują: Agnieszka Giza-Gradowska oraz Grzegorz Gromek

Materiał powstał w ramach cyklu wydarzeń „Pracownia świąteczna: Warnijskiej Gody”, zrealizowany przez Teatr Nowy w Olsztynie we współpracy z Miejską Bibliotekę Publiczną.
Dofinansowano ze środków Samorządu Miasta Olsztyna.

Więcej informacji: https://mbp.olsztyn.pl/pracownia-swiateczna-warnijskie-gody/.