Nasza koleżanka z biblioteki nr 2 nagrodzona!

Z wielką radością informujemy, że nasza koleżanka, Kaja Waśniewska, którą na co dzień możecie spotkać w filii nr 2 (ul. Świtezianki 4), została nagrodzona w konkursie „Biblioteka na co dzień i dla każdego” dofinansowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

Kaja wzięła udział szkoleniach organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie, które miały pomóc w zaprojektowaniu nowych usług w bibliotekach. Szkolenia dedykowane były głównie osobom nowo zatrudnionym, które szukają pomysłów na ciekawe zajęcia z mieszkańcami w różnym wieku, szczególnie realizowane w soboty. Dla wszystkich uczestników szkoleń zorganizowano konkurs na najciekawsze zajęcia zainspirowane treściami szkoleniowymi, a wśród laureatów znalazła się Kaja.

Kaju, serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że w naszym zespole są tak zaangażowane i pełne pasji osoby.