Latem wybieram kulturę | kino pod chmurką

Wszystkich miłośników kina zapraszamy w piątek, 29 lipca o godz. 21:00 do Planety 11 (al. Piłsudskiego 38, atrium BWA) na letni seans pod chmurką*.

Obejrzymy dramat biograficzny z 2021 r. w reżyserii Reinaldo Marcusa Greena. Historia Venus i Sereny Williams, które zostały gwiazdami światowego tenisa dzięki tytanicznej pracy i ogromnej determinacji swojego ojca, konsekwentnie realizującego plan kariery córek. Jaka jest cena sukcesu? Jak trudno łączyć relacje rodzinne i zawodowe? Czy dzieci powinny spełniać marzenia rodziców? W roli głównej nagrodzony tegorocznym Oscarem Will Smith.

Po filmie dyskusja, zapewniamy poczęstunek. Seans jest bezpłatny.

*w razie deszczu seans odbędzie się w bibliotece

Latem wybieram kulturę to cykl letnich spotkań z kulturą w Planecie 11, mających stanowić kulturalne, wartościowe społecznie ożywienie po długim czasie covidowego lockdownu, a także wolną od nałogów alternatywę spędzania wolnego czasu. Zapraszamy wszystkich na spotkanie. Wstęp wolny.

Projekt dofinansowano ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.