Biblioteka pełna możliwości | porozumienie ze Stowarzyszeniem Wyjątkowe Serce

fot. Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce

Z radością informujemy, że dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Krzysztof Dąbkowski podpisał porozumienie ze Stowarzyszeniem Wyjątkowe Serce o realizacji praktyk wspomaganych.

Uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjnych pod opieką nauczyciela – trenera pracy będą zdobywać doświadczenie zawodowe, które w perspektywie może przełożyć się na prawdziwą pracę. W najbliższym czasie nasi czytelnicy będą mogli spotkać wychowanków ZPE w bibliotece nr 5 (ul. Orłowicza 27). To właśnie jedno z miejsc, w którym będą odbywały się praktyki wspomagane.

Jesteśmy przekonani o ogromnej potrzebie wspierania edukacji zawodowej uczniów szkoły przysposabiającej do pracy. Dlatego cieszymy się na tę współpracę i mamy nadzieję, że to piękny początek wspólnej książkowej przygody.