Beata Sarnowska, Tajemnica zaginionej kotki

Tajemnica-zaginionej-kotkiMiło nam poinformować, że objęliśmy patronatem kolejną wyjątkową pozycję książkową. Tym razem prezentujemy „Tajemnicę zaginionej kotki”, autorstwa Beaty Sarnowskiej. To pełna zagadek, wciągająca historia zniknięcia sympatycznego futrzaka, którego tropem ruszają bohaterowie opowieści. A ślad wiedzie przez znane olsztyńskie miejsca, w tym filię nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej! Jeśli lubicie detektywistyczne łamigłówki i dreszczyk emocji, ta książka jest dla Was!

Z opisu wydawcy:
Olsztyńska bibliotekarka wyjeżdża na urlop i zostawia Teośkę, rasową kotkę, pod opieką Zuzy i Kamy. Kiedy Teosia znika w tajemniczych okolicznościach, przyjaciółki rozpoczynają prywatne śledztwo. Z pomocą przychodzą im Krzysiek i Wojtek. Grupa wpada na trop „brodacza”. W tym samym czasie Kama otrzymuje SMS-a z łamigłówką, której rozwiązanie ma zagwarantować zwrot kotki. Lawina niewiadomych spada na poszukiwaczy. Tajemnica goni tajemnicę! Aby prawidłowo rozwikłać zagadki, zespół musi poznać kluczowe zabytki miasta.

Ilustracje: Artur Nowicki
Wiek: 8-12 lat