Zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach

Drodzy Czytelnicy!
Załoga naszej filii nr 9 wielokrotnie okazała swoje ogromne biblioteczne serce, czym zjednała sobie mieszkańców Olsztyna. Jednak tym razem potrzebuje naszej pomocy.

Biblioteka przy ulicy Żołnierskiej 47 organizuje zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach. Obecnie w schronisku przebywają szczeniaki, dlatego z pewnością przydadzą się podkłady, koce, kołdry bez pierza, karma sucha i mokra, zabawki dla psich maluchów.

W świecie pełnym pośpiechu, oczekiwania na wiosnę i różnych spraw pamiętajmy o naszych czworonożnych przyjaciołach. W bibliotecznym księgozbiorze znajdziecie wiele książek o tym, jak odpowiedzialny opiekun powinien zadbać o potrzeby pupila. Polecamy szczególnie Waszej uwadze książkę „Szczeka, merda, mówi. Jak być najlepszym człowiekiem swojego psa” Zofii Zaniewskiej-Wojtków i Piotra Wojtków.

Zachęcamy zarówno do lektury książki, jak i przyłączenia się do zbiórki.

• Miejsce zbiórki, informacje: filia nr 9, ul. Żołnierska 47, tel. 89 533 20 75.