Zapraszamy na nową wystawę do Planety 11 | „Co się komu śni”

W marcu zapraszamy do biblioteki Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38) na wystawę „Co się komu śni”.

O wystawie i artystach:
Wystawa „Co się komu śni” to zbiór prac Stowarzyszenia ARS et LIBER, które zachwycają różnorodnością tematyki i technik wykonania.

ARS et LIBER Stowarzyszenie Twórców Kultury i Przyjaciół Biblioteki w Ostródzie działa od lipca 2017 r., ale jego członkowie posiadają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu takich przedsięwzięć, jak: wystawy, plenery i warsztaty malarskie, konkursy literacko-malarskie, wieczory poezji – we współpracy
z Biblioteką Multimedialną „Przystań z Kulturą” w Ostródzie.
Nawiązaliśmy także współpracę z Muzeum w Ostródzie,  Warmińsko-Mazurską Fundacją Sztuki, KGW „LUBA”
w Lubajnach i in.
ARS et LIBER działa lokalnie w Ostródzie i powiecie Ostródzkim, ale członkami są także artyści z kilku miast Polski oraz sąsiednich krajów.
Na swoją działalność pozyskujemy fundusze z grantów.

Wernisaż wystawy odbędzie się 17 marca (piątek) o godz. 16.00. Wstęp wolny. Wystawę zaś można oglądać do końca marca.