Zapraszamy na teatr lalek Sycylijek – „Poplątane kroki”

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na teatr lalek Sycylijek, „Poplątane kroki”.

Premiera spektaklu odbędzie się w niedzielę, 13 września 2020 r. o godz. 13.00. Przedstawienie adresowane jest dla dzieci od 4 do 10 lat.

Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spektaklu.

O spektaklu:

„Poplątane kroki” to teatr lalek Sycylijek pokazanych w scenie pudełkowej. Spektakl powstał w nurcie czarnego teatru, techniką, która daje niesamowite wrażenia wizualne – sprawia, że wszystko co niemożliwe staje się możliwe!

Poznacie Królewnę, a na jej drodze stanie czarownica, która szuka cudzego szczęścia tylko po to, by je zniszczyć.
Jak skończy się ta historia walki dobra ze złem, przekonacie się 13 września o godz. 13:00.

Obsada:
  • Królewna Helenka,Pyłek,Orzech,Liść – Julia Pliś
  • Jeż, Dzik Stefan, Wiewiórka Gabrysia, Sowa Eugenia, Jeleń Edward – Hanna Banasiak
Twórcy:
  • Muzyka – Judyta MazurScenografia – Ewa Pohlke
  • Oświetlenie – Tomasz Łukaszuk
  • Scenariusz – Hanna Banasiak
  • Teksty piosenek – Beata Rybak
  • Rejestracja i montaż – Michał Kupisz

Przedstawienie premierowe zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.