Zapraszamy na spektakl „Święty spokój” w Planecie 11

Grafika jest ilustracją do treści.

Teatr PIERWSZE KROKI z Pałacu Młodzieży w Olsztynie oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na spektakl pt. „Święty spokój”, przygotowany przez młodzież z pracowni Magdaleny Marek.

Na wydarzenie zapraszamy 25 października (poniedziałek) na godz. 17.00 do Planety 11 (al. Piłsudskiego 38).

Wstęp wolny!

O SPEKTAKLU:

Skąd w dzisiejszych czasach wziąć spokój? Może powinniśmy poszukać w mądrościach hellenistycznych Greków? A może z pomocą przyjdą kursy on-line, webinaria i coachingi? Czy spokój można kupić, czy trzeba go wywalczyć? Czy karmi się sugestią innych, czy wewnętrzną siłą? Jak oderwać się od tego, co nas frustruje, niepokoi, a jednocześnie twardo stąpać po ziemi?

Nasze myśli i refleksje ujęliśmy w spektaklu, który powstawał po części zdalnie, po części realnie, hybrydowo. Przyjmijcie od nas kilka chwil zabawy, uśmiechu, refleksji. Życzymy Wam dystansu do rzeczywistości i do siebie samych, skupienia na relacjach i ludziach. Życzymy sobie i Wam, by nas było stać na święty spokój…

Dobrego odbioru życzy Teatr PIERWSZE KROKI