WARMIŃSKO-MAZURSKIE TARGI DZIECIĘCE „JUNIOR EXPO” W OLSZTYNIE

16-17 MAJA 2015 ROKU

Jeśli macie ochotę spotkać naszego czytusia i spędzić z nami trochę czasu, zapraszamy na stoisko Olsztyn czyta w sobotę od 10:00 do 14:00!

Gdybyście byli ciekawi, co też zaplanowali organizatorzy na czas Targów Junior Expo, poniżej zamieszczamy kilka słów na ten temat.

16-17 maja w olsztyńskiej Hali Urania odbędzie się I edycja warmińsko-mazurskich targów dziecięcych JUNIOR EXPO. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Olsztyna.

Będzie to wyjątkowy weekend rodzinny. W ten jeden weekend miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom i dzieciom jak ciekawa jest oferta Warmii i Maszur pod kątem przyjaznych im miejsc.

Swoją ofertę przedstawi blisko 60 firm z branży dziecięcej.

Wiodącymi tematami targów Junior Expo są:
– wczesna edukacja
– foteliki samochodowe i wózki
– pokój dziecka
– kosmetyki dla dzieci
-akcesoria dziecięce
– opieka medyczna, poradnie specjalistyczne
– odzież dziecięca
– zajęcia sportowe
– gry i zabawki edukacyjne
– rękodzieło
– akcesoria do karmienia

Oprócz stricte strefy targowej dla odwiedzających przygotowanych zostanie wiele atrakcji towarzyszących. Będzie kącik w którym, rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką pracowników i wolontariuszy z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, którzy zapewnią dzieciom przyjemnie spędzony czas i ciekawe zajęcia.

Odbędą się konkursy z cennymi nagrodami, bezpłatne konsultacje na stoiskach wystawców m.in z: psychologiem, pedagogiem, logopedą, terapeutą integracji sensorycznej, fizjoterapeutą, dietetykiem. Będzie można skorzystać z porad laktacyjnych, czy wziąć udział w pokazie ratownictwa medycznego z naciskiem na sytuacje, w których zagrożone jest życie dziecka.

W sali warsztatowej w sobotę i niedzielę odbędą się: zajęcia plastyczne, zajęcia taneczno-choreograficzne, zajęcia korekcyjne dla dzieci, tworzenie ceramicznych ozdób z gliny, konstruowanie gier planszowych.

Dla rodziców przygotowaliśmy wspólnie z wystawcami: pokazy masażu Shantala, który jest starożytną techniką masażu niemowląt oraz dzieci, będzie można skorzystać z porad położnej i douli oraz wziąć udział w warsztatach pt. „Prawa dziecka według J. Korczaka.”.

Zapraszamy 16 i 17 maja do Hali Urania przyszłych rodziców i całe rodziny w godzinach od 10 do 18.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/853284638069497/

Fanpage: https://www.facebook.com/JuniorExpoOlsztyn