Spotkanie autorskie z Pauliną Cedlerską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Pauliną Cedlerską połączone z promocją najnowszej książki pisarki – „Puste miejsce”. Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia o godz. 17.00 w bibliotece nr 6 (ul. Jarocka 65) we współpracy z Fundacją dla Rodaka.

Paulina Cedlerska debiutowała w 2021 r. kryminałem „Dziecko z walizki”. Dwa lata później pojawiły się kolejne książki pisarki: „Od ognia piekielnego” i „Lalkarz”. Na początku kwietnia premierę miała jej najnowsza powieść  – wspomniane „Puste miejsce”, o którym porozmawiamy na spotkaniu w bibliotece na olsztyńskich Jarotach. Paulina Cedlerska pisze też poezję. Z wykształcenia jest filolożką i dziennikarką, na co dzień pracuje jako marketingowiec. Prywatnie miłośniczka kawy, dobrych kryminałów i długich wieczorów. Czas liczy od podróży do podróży. Mieszka na Mazurach.

Zapraszamy, wstęp wolny!