Spotkanie autorskie z Marcinem Kruszewskim – PRAWO MARCINA | Biblioteka po drodze

Zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach projektu „Biblioteka po drodze”. Tym razem naszym gościem będzie Marcin Kruszewski – prawnik oraz twórca największego profilu prawniczego w Polsce, na którym codziennie opowiada o prawach ucznia. Kruszewski jest też autorem książki „Prawo Marcina – Znaj Swoje Prawa w Szkole”.

Na wydarzenie zapraszamy 27 września o godz. 17.00 do biblioteki Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38).

Wstęp wolny.
UWAGA! Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupu książki autora.

O autorze i książce:

Marcin Kruszewski – prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, twórca największego profilu prawniczego w Polsce, na którym codziennie opowiada o prawach ucznia. TikToker roku 2023 wg. See Blogers.
Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich (2015-2021) i Minister Sprawiedliwości: “Ta książka ma szansę zakopać pokoleniową przepaść. Drodzy Dorośli – czytajcie, słuchajcie i oglądajcie Marcina Kruszewskiego!”
Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka (2008-2018) i kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu: “To jest książka, która powinna trafić do każdej szkolnej biblioteki. Dziękuję Marcinowi Kruszewskiemu za „Prawo Marcina”!”
Książka opatrzona posłowiem Adama Bodnara.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.