Spotkanie autorskie z Anną Kańtoch | fotorelacja

Wczoraj w bibliotece Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38) odbyło się spotkanie z Anną Kańtoch, które rozpoczęło nowy cykl wydarzeń – Latem wybieram kulturę.

„Łaska”, „Wiara”, „Pokuta”, a może „Wiosna zaginionych”, „Lato utraconych”, „Jesień zapomnianych”? Każdy z tych tytułów jest doskonale znany naszym czytelnikom, o czym mogliśmy się przekonać podczas dyskusji, jaka trwała w kuluarach.
Pani Annie dziękujemy za rozmowę i odwiedziny, a Was, czytelnicy zapraszamy na kolejne zaplanowane wydarzenia. Szczegóły wkrótce.

Prowadzenie spotkania: Łukasz Wieliczko

Latem wybieram kulturę to cykl letnich spotkań z kulturą w Planecie 11, mających stanowić kulturalne, wartościowe społecznie ożywienie po długim czasie covidowego lockdownu, a także wolną od nałogów alternatywę spędzania wolnego czasu. Zapraszamy wszystkich na spotkanie. Wstęp wolny.

Projekt dofinansowano ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.