Razem wzięci wszyscy święci – wystawa Adama Skrzypkowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Razem wzięci wszyscy święci” autorstwa Adama Skrzypkowskiego.

Wernisaż wystawy + promocja książki odbędzie się w Planecie 11, 14.10.20107 (sobota) o godz. 12.00.
Nick: SOBIEPAN
Wiek: 28
Wykształcenie: Administratywista, Kryminolog
Miejsce pochodzenia: Olsztyn
Wzrost: 180 cm
Hobby: motoryzacja, literatura, komiks, gotowanie, kultura hiszpańska, kino, podróże, psy
„Mój debiutancki album „RAZEM WZIĘCI WSZYSCY ŚWIĘCI” to dwadzieścia jeden historii graficznych opowiadających o ludzkich niedoskonałościach.
Dwudziestu jeden bohaterów, którzy przeżywają swego rodzaju dyskomfort fizyczny bądź też psychiczny, ale brakuje im siły sprawczej by tę formę niemocy przełamać i w konsekwencji usilnie starają się „pływać w kałużach”.

Jednostki głodne glutaminianu sodu, zysku, miłości, a czasem nawet zemsty.
Ten stan rodzi wiele niecodziennych sytuacji, które mogą wydarzyć się w Polsce, ale równie dobrze w innych geolokalizacjach.
Zachęcam do zapoznania się z tym wachlarzem (wbrew pozorom) barwnych postaci, które być może właśnie mijamy na chodnikach, w kolejce do kasy lub w samochodach, tudzież środkach komunikacji masowej przemieszczając się na przykład z domu do pracy.

Przyjemnego czytania i oglądania,
SOBIEPAN