„Przepis na szczęście” według Teatru Inspiracja

O szczęściu napisano już wiele książek, nadal jednak poszukujemy gotowej recepty jak je osiągnąć. W poniedziałek 1 grudnia udaliśmy się zatem do Olsztyńskiego Teatru Lalek na przedstawianie „Przepis na szczęście” w reżyserii Eweliny Godlewskiej w wykonaniu Teatru Inspiracja. Podopieczni ośrodka oraz przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Dobry Start” w Olsztynie zaprezentowali niezwykle refleksyjną bajkę z morałem o tym, jak to każdy każdemu jest w świecie potrzebny. Występowi towarzyszyła cudowna muzyka doskonale harmonizująca z tańcem, ruchem oraz gestami młodych aktorów.

Mieliśmy również okazję podziwiać występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w kolędowo-pastorałkowym repertuarze. Dla przedszkolaków zasiadających na widowni przygotowaliśmy mikołajkowy konkurs. Było dużo śmiechu i zabawy!