Pracownia świąteczna: koncert „Swing pod choinkę” kwartetu jazzowego MC Kwadrat

A może macie ochotę pokołysać się z nami w rytm bożonarodzeniowych utworów? Zapraszamy na koncert „Swing pod choinkę” w wykonaniu kwartetu jazzowego MC Kwadrat w składzie:

• Mateusz Cwaliński – pianino/wokal
  • Stefan Kulawczuk – saksofony
  • Jacek Pikora – kontrabas
  • Konrad „Domino” Wieteska – perkusja
  • Justyna Cwalińska – wokal/gościnnie

Kwartet jazzowy MC-Kwadrat to olsztyńska grupa muzyczna, koncertująca od kilku lat na terenie całej Polski. Muzycy hołdują zasadzie „mniej dźwięków, więcej muzyki”. Grają jazz wywodzący się z klasyki, tonalny i bezpieczny – taki od którego nie bolą zęby. Poza lekkimi i uroczymi improwizacjami, podczas koncertu usłyszeć będzie można piękne nieśmiertelne tematy starych dobrych bożonarodzeniowych standardów jazzowych.

Materiał powstał w bibliotece Planeta 11 w Olsztynie, zrealizowany przez Multicentrum, filię Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach cyklu wydarzeń „Pracownia świąteczna: Warnijskiej Gody”.
Dofinansowano ze środków Samorządu Miasta Olsztyna.

Więcej informacji: https://mbp.olsztyn.pl/pracownia-swiateczna-warnijskie-gody/.