Piękna w każdym wieku | Olsztyńskie Dni Seniora

W ramach Olsztyńskich Dni Seniora zapraszamy na wyjątkowe warsztaty pt. „Piękna w każdym wieku”, organizowane przez Stowarzyszenie Kobiet Warmii i Mazur oraz Radę Olsztyńskich Seniorów.
Na wydarzenie zapraszamy 15 listopada (środa) w godz. 11.00 – 15.00 do Ratusza (Plac Jana Pawła II 1, sala nr 219).

W programie m.in.:

• Barbara Święcicka – edukatorka teatralna, reżyserka poprowadzi warsztaty teatralne,
  • terapia śmiechem z Ewą Cichocką,
  • profilaktyka prozdrowotna : Joanna Zadroga z FitStars zaprezentuje ćwiczenia dla seniorów oraz opowie o zdrowym odżywianiu,
  • joga twarzy,
  • Joanna Flicińska z INSTYTUTU 36 opowie o pielęgnacji cery dojrzałej,
  • warsztaty makijażu,
  • pokaz mody na każdą kieszeń pod kierunkiem Marty Tomaszewicz.

O pokazie Marta Tomaszewicz:

Czerpiąc inspiracje od Światowych Projektantów nadałam charakter klasyce, korzystając z obecnych trendów domów Mody Dior i Chanel. Sugerując się skuteczną ochroną środowiska oraz oszczędzaniem energii, zdecydowałam o wyborach stylizacji z olsztyńskich second handów. Chociaż różnorodny wybór nie ułatwiał zadania stworzenia kolekcji. W życzliwej współpracy z moimi cudownymi modelkami udało się w pełnym zadowoleniu uzyskać sznyt największych projektów z duża oszczędnością w portfelu, zachowując jakość wykonania i gatunek materiału.
Na uwagę zasługuje rynek naszych zachodnich sąsiadów, gdzie odzież używana jest butikiem o oryginalnym pomyśle, pachnącym, zadbanym, a także inspiracją wyrażania własnego stylu poprzez znajdowanie „stylistycznych pereł”. Zapomnijmy o wstydzie ubierania się w „kopalni złota”, bawmy się modą, a oszczędzając w ten sposób możemy zapisać się na błogi masaż całego ciała, bądź też zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na ulubione podróże. Taką ideą kierowałam się w przygotowywaniu organizowanego pokazu ubrań z drugiej ręki, organizowanego z okazji obchodów Olsztyńskich Dni Seniora.

Organizatorzy zapewniają również poczęstunek oraz drobne upominki dla uczestników.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.
Dofinansowano ze środków Samorządu Olsztyna.