Nowy sprzęt komputerowy w Multicentrum

Drodzy Czytelnicy!

Z radością informujemy, że kolejna nasza filia – tym razem będzie to Multicentrum – niebawem odświeży swoją biblioteczną przestrzeń.

Ze względu na prace techniczne i wymianę sprzętu komputerowego Multicentrum chwilowo będzie nieczynne (od poniedziałku, 18 grudnia). Do biblioteki zapraszamy ponownie od 8 stycznia 2024 r.

O projekcie:

miniPAKT – gminne pracownie komputerowe (miniPAKT GPK) to konkurs grantowy dedykowany JST na poziomie gmin i miast na prawach powiatu w celu utworzenia lub doposażenia pracowni komputerowych służących rozwijaniu nowych form wzmacniania kompetencji cyfrowych w kreatywnych przestrzeniach edukacji pozaformalnej.
Konkurs miniPAKT – gminne pracownie komputerowe, wchodzi w skład projektu Cyfrowa Gmina (CG).

Projekt finansowany z Funduszy Europejskich Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię Covid-19.