Noc Bibliotek w Planecie 11

Plakat jest ilustracją do treści.

Biblioteka Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38) zaprasza na VII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 października pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

W programie:

• dwa pokazy filmowe,
  • konkurs z nagrodami dla dzieci i młodzieży z wiedzy o świecie Harry’ego Pottera,
  • malowanki i łamigłówki dla najmłodszych,
  • spotkanie z pisarką Katarzyną Bester.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie Planety 11.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji. To wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.