Nabór na stanowisko: młodszy bibliotekarz

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej
zatrudni dwóch pracowników na podstawie umowy o pracę
na stanowiskach: młodszy bibliotekarz

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę na czas określony,
  • 1 etat.

Obowiązki

• udostępnianie zbiorów czytelnikom w bibliotece i na zewnątrz zgodnie z obowiązującymi regulaminami,
  • przygotowywanie i prowadzenie różnorodnych form pracy z czytelnikami, służących popularyzowaniu literatury i czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych,
  • organizacja imprez bibliotecznych,
  • współpraca ze szkołami, przedszkolami i innymi instytucjami partnerskimi,
  • pozyskiwanie funduszy na realizację działań promujących czytelnictwo oraz realizacja projektów.

• wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne,
  • zainteresowania literaturą oraz szeroko rozumianą kulturą (sztuka, muzyka),
  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne i pracy zespołowej,
  • zdolność do inicjowania, elastyczność, otwartość na zmiany,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • biegła obsługa komputera i swobodne korzystanie z Internetu,
  • umiejętność wystąpień publicznych, zdolności animacyjne,
  • inwencja i pomysłowość,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sadu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagane dokumenty:

Przed złożeniem dokumentacji prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla kandydata na stanowisko, dotyczącą danych osobowych: KLAUZULA.

• kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania: DOC, ODT, PDF) – oryginał podpisany czytelnie (jeśli drogą elektroniczną – skan z czytelnym podpisem),
  • list motywacyjny.

Uwaga! Prosimy o nieskładanie dokumentów innych niż wymagane.

Termin i miejsce składania ofert:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie firmy w godzinach: 7.30-15.30

lub przesłanie na adres:

ul. Rodziewiczówny 2, 10-030 Olsztyn

albo na adres e-mail: (dokumenty kandydata muszą być załącznikami do wiadomości w jednym z trzech dopuszczalnych formatów: pdf, odt, doc/docx)

w terminie do 13 września 2018r.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów, których wyłoni na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych. Wybrane osoby poinformujemy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

BIP: link