„My, z Warmii” – wystawa fotografii Natalii i Mariusza Ciesielskich

Plakat jest ilustracją do treści.

Wystawa ta jest zbiorem fotografii warmińskich. Co to znaczy? Zdjęcia zostały wykonane przez dwoje ludzi „stąd” – urodzonych na Warmii. Ludzi dorastających wśród krajobrazu swojskich pól, przepastnych lasów, rześkich jezior. Ludzi, w których wrażliwość nierozerwalnie wplątany został ulotny, romantyczny pierwiastek – Warmia sama w sobie, tajemnicza, pełna uroku.

Natalia – miłośniczka flory i fauny. Największą jednak pasją darzy ukryte, abstrakcyjne światy makro. To w nich potrafi znaleźć fantazyjne wzory, kolory i kompozycje, które uwiecznia na swoich fotografiach.

Mariusz – wielbiciel przestrzeni i przygody, wpatrzony w horyzont. Zafascynowany krajobrazami i ich fotograficzną eksploracją.

Wspólne zainteresowanie fotografią stało się pierwszym krokiem na ich wspólnej ścieżce.

Wystawę można obejrzeć w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38) w dniach od 7.06. do 31.08.2021r.
Serdecznie zapraszamy!