Latem wybieram kulturę #2 | kino pod chmurką

piątek, 26 sierpnia o godz. 21:00 zapraszamy do Planety 11 (al. Piłsudskiego 38, atrium BWA) na drugi i ostatni w te wakacje letni seans kina pod chmurką*.

Obejrzymy uhonorowany trzema Oscarami film w reż. Damiena Chazelle’a, którego głównym bohaterem jest młody perkusista Andrew (Miles Teller). Za wszelką cenę pragnie on dołączyć do czołówki najwybitniejszych artystów muzyki jazzowej. Trafia pod skrzydła nauczyciela Terence’a Fletchera (J.K. Simmons), który znany jest z wybitnych osiągnięć i brutalnych metod pracy. Jaka jest cena wirtuozerii? Co można poświęcić dla swojej pasji? Ile krwi, potu i łez warta jest sztuka?

Po filmie dyskusja. Wstęp wolny, zapewniamy popcorn i słodki poczęstunek.
Seans jest bezpłatny.

*w razie deszczu seans odbędzie się w bibliotece

Latem wybieram kulturę to cykl letnich spotkań z kulturą w Planecie 11, mających stanowić kulturalne, wartościowe społecznie ożywienie po długim czasie covidowego lockdownu, a także wolną od nałogów alternatywę spędzania wolnego czasu. Zapraszamy wszystkich na spotkanie. Wstęp wolny.

Projekt dofinansowano ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.