Konsultacje z kreatorką wizerunku w filii nr 12 | Biblioteka po drodze

Chcesz, by w Twojej szafie były tylko takie ubrania, w których dobrze się czujesz? A może chcesz skonsultować konkretną stylizację lub potrzebujesz porady dotyczącej swojego ubioru? Zapraszamy na spotkanie z kreatorką wizerunku, Adrianną Surowik, która zadba o Twoją komplementarną dbałość o siebie, wspierając Cię w tworzeniu spójnej garderoby.

Na spotkanie zapraszamy 18 września w godz. 11.00-13.00 do filii nr 12 (ul. Wrocławska 2).

UWAGA! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: tel. 89 526 96 37.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.