Kocham, słucham, wspieram: warsztaty dla rodziców z Moniką Stutz-Kowalską | Biblioteka po drodze

Jak być przywódcą w rodzinie? Jak stworzyć taką relację w której dziecko poczuje się bezpiecznie i będzie chciało mówić o swoich trudnościach? Jak być obok w trudnych momentach? O barierach komunikacyjnych, granicach w relacji oraz autentyczności w rodzicielstwie porozmawiamy z Moniką Stutz-Kowalską, certyfikowanym trenerem Family Lab, prowadzącą seminaria inspirowane pedagogiką Jespera Juula oraz autorką profilu internetowego „Stacja Relacja”.

Na warsztaty zapraszamy rodziców we wtorek, 24 września o godz. 17.30 do biblioteki nr 9 (ul. Żołnierska 47).
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Monika Stutz-Kowalska – założycielka projektu Stacja Relacja, trenerka Fundacji Family Lab Polska, prowadząca Szkołę dla Rodziców i Wychowawców. Od 9 lat wspiera rodziców w budowaniu odżywczej, autentycznej relacji z dziećmi. Socjolożka, dziennikarka, psycholożka w trakcie kształcenia, matka.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.