Kino pod chmurką w Planecie 11 | Biblioteka po drodze

Wszystkich miłośników kina zapraszamy 26 lipca (piątek) o godz. 21.00 do biblioteki Planeta 11 (atrium BWA) na letni seans pod chmurką*.

Przeżyj oszałamiający globalny fenomen, który zachwycił publiczność na całym świecie. Film, według scenariusza i w reżyserii Christophera Nolana, przenosi widzów do umysłu fizyka J. Roberta Oppenheimera (Cillian Murphy), którego praca nad przełomowym Projektem Manhattan zakończyła się stworzeniem pierwszej bomby atomowej. Niezwykłe kinematograficzne dzieło prezentuje plejadę gwiazd jak: Emily Blunt, Matt Damon, czy Robert Downey Jr.

Wstęp na seans jest wolny, zapewniamy poczęstunek.

*W przypadku niepogody seans odbędzie się wewnątrz biblioteki.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.