Joga z książką | Biblioteka po drodze

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia, przywracająca harmonię pomiędzy ciałem i umysłem.  Dlaczego nie połączyć jej z czytaniem? Wbrew pozorom obie czynności mają wiele wspólnego: można razem lub osobno, w ciszy lub na głos, w zaciszu domowym lub na świeżym powietrzu.

Zapraszamy na wyjątkową gimnastykę wśród książek. Zajęcia poprowadzi Joanna Podolak – absolwentka studiów podyplomowych Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na co dzień prowadzi zajęcia jogi w Olsztynie. Asia przez wiele lat była związana z naszą Biblioteką, dlatego z pewnością pamiętacie jej wspaniały uśmiech i dobrą energię.

• 9 lipca (wtorek) | godz. 10.00 | filia nr 5 (ul. Orłowicza 27) – joga dla osób dorosłych +60;
  • 24 lipca (środa) | godz. 12.00 | Park Centralny (przy fontannie) – joga dla dzieci podczas Czytania w Altanie z Biblioteką Abecadło.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.