Joga z Joanną Podolak | Festiwal Literatury – Atlantyda Północy

Dywan z zielonej łąki, skrawek błękitnego nieba i gotowość do podróży małych i dużych. Tyle potrzeba, aby wziąć udział w jogowych zajęciach z Joanną Podolak.

Zapraszamy wszystkich chętnych na jogę, która odbędzie się 2 lipca (sobota) o godz. 11.00 podczas familijnej gry terenowej „Stacja: Wyobraźnia”.

Joanna Podolak to absolwentka studiów podyplomowych Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na co dzień prowadzi zajęcia jogi w Olsztynie. Asia przez wiele lat była związana z naszą Biblioteką, dlatego jeśli uczestniczyliście w poprzednich edycjach Pikniku z Kłobukiem z pewnością pamiętacie jej wspaniały uśmiech i dobrą energię.

Partnerzy: MOK Olsztyn, Olsztyński Teatr Lalek, Przedszkole Miejskie nr 6 w Olsztynie

Zadanie publiczne finansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Samorządu Olsztyna.
Nagrody za udział w grze pt. „Stacja: Wyobraźnia” ufundowane przez Fundusz Promocji Związku Gmin Warmińsko – Mazurskich.