Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży rusza w Planecie 11

Planeta 11 – biblioteka multimedialna startuje z kolejnym pomysłem. Tym razem bibliotekarze chcą promować czytelnictwo wśród młodzieży. Zachęcają do współtworzenia Dyskusyjnego Klubu Książki.

Wbrew pozorom młodzież lubi czytać, o czym świadczy wiele nowości pojawiających się na rynku, które są przeznaczone dla młodych ludzi. Dużą popularnością cieszy się też dział książkowy przeznaczony specjalnie dla nastolatków, który jest dostępny w Planecie 11. Co jednak z osobami, które oprócz czytania mają też potrzebę rozmawiania o książkach? Teraz będą miały okazję robić to w Planecie 11 na cyklicznych spotkaniach. Do dyspozycji klubowiczów będzie duży wybór książek, które będą mogli przeczytać w domu, żeby następnie dzielić się wrażeniami na comiesięcznych spotkaniach w Planecie 11.

Pierwsze – organizacyjne – spotkanie odbędzie się 23 marca (czwartek) o godzinie 17.00 w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
Zapraszamy wszystkich w wieku 15-18 lat, niezależnie od gustu literackiego.