BookLove | szybkie randki z książką w Planecie 11

BookLove to spotkanie dla miłośników literatury, gdzie można wymienić się swoimi myślami na temat książek czy opowiedzieć o najnowszych czytelniczych odkryciach. Może różnić nas liczba przeczytanych stron, zainteresowania, gatunek literacki, po który najchętniej sięgamy, ale z pewnością łączy jedno – miłość do książek. Rozmawiać o nich można z każdym, niezależnie od płci i wieku.

Szybkie randki z książką w bibliotece to nie tylko przyjemny sposób na spędzenie Walentynek, ale przede wszystkim znakomity sposób na możliwość poznania wielu osób o podobnych zainteresowaniach i poszerzenia grona znajomych. Nie szukasz miłości? Pamiętaj, że przyjaźń jest równie cenną zdobyczą.

Na początku spotkania zaprosimy uczestników do indywidualnych rozmów w kameralnej atmosferze, a następnie liczymy na swobodne dyskusje. Gwarantujemy przytulne wnętrze biblioteki z muzyką w tle, drobny poczęstunek i losowanie upominków.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 14 lutego o godz. 18.30 w bibliotece Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38). Jeśli masz ochotę wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu, zachęcamy do zapisów poprzez formularz kontaktowy.

UWAGA! BookLove to spotkanie dla osób powyżej 16 lat. Liczba miejsc ograniczona, udział w wydarzeniu zostanie potwierdzony przez organizatorów.