Obchody Dni Jakubowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Zapraszamy na otwarcie wystawy „Szlakami wyobraźni po świecie map dawnych i jeszcze dawniejszych”, prezentującej fotografie zbiorów kartograficznych Wyższego Seminarium Duchownego Metropolii Warmińskiej Hosianum.

Otwarcie wystawy nastąpi 24 lipca o godz. 10.00 w sali 219 olsztyńskiego ratusza. W terminie od 24 lipca do 7 sierpnia  wystawę będzie można oglądać na I piętrze w bocznym korytarzu ratusza.

Organizatorami wystawy są: Urząd Miasta, Biblioteka Wyższego Seminarium Duchownego Metropolii Warmińskiej Hosianum, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Z okazji Dni Jakubowych zapraszamy dzieci na warsztaty literackie. Zajęcia pod hasłem „Na szlaku św. Jakuba” odbędą się w piątek 24 lipca w następujących filiach:

filia nr 2 (ul. Świtezianki 4), godz. 11.00
filia nr 9 (ul. Żołnierska 47), godz. 10.00