Walka na słowa – Mistrzowski Slam Poetycki

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Olsztyński Klub Literacki zapraszają do wzięcia udziału w Slamie pod Amfiteatrem. Duch rywalizacji, poezja i my. Zapraszamy!

Kiedy? 18 października, godz. 18:00 I Gdzie? Sala kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena

To będzie poetycki wieczór w doborowym składzie. Na scenie tegoroczni półfinaliści i finaliści Mistrzostw Polski w Slamie. Wydarzenie jest otwarte dla innych twórców, którzy podczas Slamu pod Amfiteatrem mogą zaprezentować się i poczuć smak artystycznej rywalizacji. Zachęcamy do przyjścia również innych miłośników poezji, którzy mogą z kolei zasiąść na widowni, wybierać i głosować na swoich faworytów. W trakcie poetyckiego wieczoru oprócz walki o nagrody, niespodzianki czekają także na głosujących. Po oficjalnej serii pojedynków zaplanowano after-party z wolnym mikrofonem do baru Azyl.
Prowadzenie imprezy: Olga Żmijewska.
Współorganizacja: Olsztyński Klub Literacki

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny