Noc Bibliotek I Żywioły w Planecie 11

Na jesienną melancholię polecamy dawkę dobrej muzyki. Już 11 października  w czasie Nocy Bibliotek w Planecie 11 zajrzyjcie na koncert kwintetu Żywioły.  Start o godzinie 21.30.

Jak opisać muzykę zespołu Żywioły? Wymykająca się schematom, akustyczna, ilustracyjna, innym razem nostalgiczna. Wybierzcie się w muzyczną podróż pełną różnorodności.  To będzie wieczór pełen zachwytów, więc nie może Was tam zabraknąć.  Dodatkowo możecie świętować Noc Bibliotek razem z nami.

Koncert odbędzie się w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38) w piątek, 11 października o godz. 21.30

Podczas koncertu usłyszymy muzyczne inspiracje zaczerpnięte z argentyńskiego tanga, francuskiego musette, muzyki klezmerskiej oraz folkloru polskiego, a wspólnym mianownikiem kompozycji będą ukryte w dźwiękach emocje. Zarówno sympatycy bezpiecznej, lirycznej frazy, jak i miłośnicy „mocnego uderzenia” oraz nagłych „zwrotów akcji” znajdą coś dla siebie.

Skład:
Mateusz Cwaliński – akordeon