Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim | Biblioteka po drodze

W czwartek, 25 lipca o godz. 17.00 zapraszamy do Planety 11 (al. Piłsudskiego 38) na rozmowę z Robertem Małeckim – politologiem, filozofem i dziennikarzem, a także nauczycielem kreatywnego pisania i autorem poczytnych kryminałów. Uznawanego za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży.

Robert Małecki to laureat Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Nagrody Kryminalnej Piły za „Skazę”, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za „Wadę” – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem („Najgorsze, dopiero nadejdzie”, „Porzuć swój strach”, „Koszmary zasną ostatnie”). Jest również autorem znakomicie przyjętych thrillerów: „Żałobnica”, „Zmora” oraz „Wstyd” i „Najsłabsze Ogniwo”, za który otrzymał wyróżnienie jury Nagrody Kryminalnej Piły. Jego powieści „Wada”, „Zadra” i „Zmora”, a także „Wiatrołomy” i „Urwisko” (obie powieści z nowego cyklu o policjantach Archiwum X) były nominowane do nagrody Książka Roku serwisu Lubimyczytac.pl przyznawanej w ramach największego plebiscytu czytelniczego w Polsce.
Więcej informacji na stronie www.robertmalecki.pl

Rozmowę z Robertem Małeckim poprowadzi Łukasz Wieliczko.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.