Czytamy emocje: warsztaty dla dzieci i rodziców z Moniką Stutz-Kowalską | Biblioteka po drodze

Jak poprzez aktywne czytanie i pracę z książką budować rodzinne relacje i wspierać dzieci w przeżywaniu trudnych emocji? Czy czytanie faktycznie pomaga oswoić lęki, wycisza i buduje moralnie? O roli książki w wychowaniu porozmawiamy z Moniką Stutz-Kowalską, certyfikowanym trenerem Family Lab, prowadzącą seminaria inspirowane pedagogiką Jespera Juula oraz autorką profilu internetowego „Stacja Relacja”.

Monika Stutz-Kowalska – założycielka projektu Stacja Relacja, trenerka Fundacji Family Lab Polska, prowadząca Szkołę dla Rodziców i Wychowawców. Od 9 lat wspiera rodziców w budowaniu odżywczej, autentycznej relacji z dziećmi. Socjolożka, dziennikarka, psycholożka w trakcie kształcenia, matka.

Wydarzenie stanowi część projektu „Biblioteka po drodze” realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
Dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.