Robert Ostaszewski gościem biblioteki nr 6

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie (ul. Jarocka 65) we współpracy z Fundacją dla Rodaka zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Ostaszewskim, które odbędzie się 10 czerwca (piątek) o godz. 17.00.

Grafika jest ilustracją do treści.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne!

Robert Ostaszewski – prozaik i krytyk literacki. Ukończył filologię polską na UJ. Autor ponad 1 500 tekstów opublikowanych w prasie codziennej, tygodnikach i pismach literacko-społecznych. Autor książek: „Troję pomścimy” (2002), „Odwieczna acz nieoficjalna” (2002), „Dola idola i inne bajki z raju konsumentów” (2005), „Etapy, Rozmowy z pisarzami i nie tylko” (2008), powieści kryminalnych: „Kogo kocham, kogo lubię” (z Martą Mizuro, 2010), „Sierpniowe kumaki” (z Violettą Sajkiewicz, 2012), „Zginę bez ciebie” (2016), „Zabij ich wszystkich” (2019) oraz „Ukochaj na śmierć” (2020). Prowadzi zajęcia z pisania kreatywnego w Studium Literacko-Artystyczny UJ. Juror Nagrody Kryminalnej Piły dla najlepszej miejskiej powieści kryminalnej. Mieszka w Krakowie.
[źródło]