365 Myśli i Fotografii – wystawa motywacyjna Natalii Machałek

Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38) zaprasza na wystawę motywacyjną Natalii Machałek, „365 Myśli i Fotografii”.

Grafika jest ilustracją do treści.

Wystawę można obejrzeć do końca lipca 2020 r.

Od Autorki

O wystawie:
Wystawa „365 myśli i fotografii” to wystawa motywacyjna. Chcę pokazać wszystkim, że można nauczyć się pozytywnego myślenia, racjonalnego działania i osiągnięcia szczęścia w życiu. Po prostu stać się człowiekiem szczęśliwym. Nauka pozytywnego myślenia jest czymś trudnym, ale wykonalnym. Stosując metodę „małych kroków” możemy sami wewnętrznie zmotywować siebie do działania, cieszyć się z każdego dnia, skupić się na codziennych sprawach. Tytułowe 365 (myśli i fotografii) to zbiór moich autorskich zdjęć (z wyjątkiem jednego, które zrobił mój Tato) oraz myśli, które zapisywałam dzień po dniu w zeszycie. Dzięki spisywaniu myśli nauczyłam się pozytywnie patrzeć na rzeczywistość oraz znajdować motywację do podejmowania dalszych celów, wyzwań oraz marzeń. W realizacji celów, marzeń i wyzwań pomaga mi również „Zeszyt marzeń i celów”. Polecam wszystkim, żeby taki notatnik sobie założyć. Każdy z nas może sam zmotywować siebie do działania. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces i być szczęściarzami – dajmy sobie szansę i działajmy. To proste!

O mnie:
Nazywam się Natalia Machałek. Mam 35 lat. Z wykształcenia jestem rolnikiem oraz zootechnikiem. Obydwa kierunki studiowałam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Tu też zostałam urodzona, wychowana i pobierałam nauki. Mimo, iż jestem po studiach nadal się kształcę. Pracuję i mieszkam na terenie gminy Barczewo. W czasie wolnym fotografuję, biegam i zajmuję się moim drugim psem Fifi. Pierwszego psa (Hinę) miałam 6 lat. To był cudowny czas! Jestem związana z grupą Artystyczna Rezerwa Twórcza. Grupa ta działa przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Corocznie podczas organizowanych wystaw przedstawiam fotografie oraz rękodzieło mojego autorstwa. Uczestniczę
w wystawach zbiorowych. Fotografuję przyrodę, psa, owady. Co do rękodzieła maluję słoiki, robię „coś” z niczego oraz przedmioty użytku codziennego. Lubię planować i realizować to, co sobie zaplanowałam. Realizuję swoje plany, marzenia i cele. Dzięki temu czuję, że moje życie jest ciekawe, wesołe i w pełni mnie satysfakcjonujące.