29 X – Spotkanie z Małgorzatą Manelską

Wspólnie z FUNDACJĄ DLA RODAKA zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Manelską, które odbędzie się 29 października (wtorek) o godz. 17.00 w Filii nr 6 ul. Jarocka 65.

Autorka urodziła się i mieszka w Szczytnie. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo jest oligofrenopedagogiem, bibliotekarką a także nauczycielką. Pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Pasjonuje ją czytanie, szczególnie literatura okołowojenna, kryminały i thrillery.

W wolnym czasie zajmuje się decoupage, techniką handmade, bardzo lubi podróże.

Wspólnie z FUNDACJĄ DLA RODAKA zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Manelską, które odbędzie się 29 października (wtorek) o godz. 17.00 w Filii nr 6 ul. Jarocka 65.

W wolnym czasie zajmuje się decoupage, techniką handmade, bardzo lubi podróże.