Kryminalny Olsztyn już w księgarniach

Kryminalny OlsztynTwórcy tej antologii oprowadzają nas po olsztyńskich krętych uliczkach, podsuwają zagadki trudne do rozwiązania nawet dla mistrzów kryminału. Oto możemy wraz z Mikołajem Kopernikiem pochylić się nad serią zabójstw, spojrzeć na malarstwo oczyma pewnego mordercy, zajrzeć do wnętrz kamienic starych rodów albo razem z pewnymi dziarskimi dziewczynami odkryć długo skrywane tajemnice koszar.

W kryminalnym Olsztynie witają: Magdalena Maria Bukowiecka, Marek Adamkowicz, Wojciech Kulawski, Beata Sarnowska, Urszula Skorodziłło, Karolina Wiaczewska, Magdalena Knedler, Wiktoria Korzeniewska, Zuzanna Nikołajuk oraz Piotr Mielczarek.

Kryminalny Olsztyn. Koszary,

Wydawnictwo Oficynka,
Seria: ABC,
Format: 121×194,