Wojciech Jurojć w Planecie 11

15.12.2016 /czwartek/ o godz. 17:00

Planetę 11 odwiedzi Wojciech Jurojć – autor książki „Spotkania w Azji”, podróżnik, który od siedmiu lat zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Odwiedził już ponad 30 krajów świata. Obecnie zajmuje się rozwijaniem i promocją świadomego podróżowania i slow life w Polsce. W wolnych chwilach angażuje się w edukację młodzieży – opowiada o „conscious trawelling”.

Podczas spotkania odbędzie się również oficjalne rozstrzygnięcie trwającego przez ostatnie trzy miesiące (do listopada) konkursu organizowanego przez Pocztę Książkową oraz MBP pod hasłem „Zdaniem bibliofila”.

Książkę „Spotkanie w Azji” będzie można oczywiście kupić podczas wydarzenia na stoisku Poczty Książkowej.

Więcej o książce:
„Spotkania w Azji” to książka przede wszystkim o szacunku, jakim należy się wykazywać w podróży, niezależnie od tego, czy jedziemy do Indii, czy w Bieszczady. Kryje w sobie dobrego ducha przygody, opowiada o ludziach i miejscach od ich najjaśniejszej strony. To cegiełką, którą autor chce dołożyć do budowania świadomego podróżowania.
Znajdziecie w niej zatem kilka historii o przeróżnych osobowościach, które autor napotkał podczas podróży po Azji. Zapraszamy na spotkanie – przekonajcie się sami „Gdzie Raki Zimują”!

Więcej o autorze:
Współzałożyciel firmy Quest Trip oraz inicjatywy podróżniczej Raki Zimują. Od siedmiu lat jest w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad pięć lat mieszkał i pracował zagranicą, w tym dwa lata w Azji. Łącznie odwiedził ponad 30 krajów świata. Uzależniony od adrenaliny miłośnik gór, zwłaszcza Bieszczad i Himalajów. Obecnie zajmuje się rozwijaniem i promocją świadomego podróżowania i slow life w Polsce. W wolnych chwilach angażuje się w edukację młodzieży – opowiada o conscious travelling (więcej na: www.rakizimuja.pl). Autor książki „Spotkania w Azji”.