Uwaga! Wakacyjny konkurs z nagrodami!

Wakacje z dobrą fabułą

Wakacyjny odpoczynek i ciekawa książka to połączenie równie dobre, co czekolada z orzechami czy kawa i ciastko. Dobra historia, bohaterowie z krwi i kości i wciągająca fabuła zmienią najgorszy nawet dzień w pasjonującą przygodę. Ponieważ czas urlopu w równym stopniu sprzyja lekturze, co bliższym bądź dalszym wyprawom, chcemy dowiedzieć się, jakie literackie podróże zaplanowaliście w tym roku.

SzackiZadanie konkursowe:

Wymieńcie 5 książek, które Waszym zdaniem warto przeczytać w wakacje i krótko uzasadnijcie swoje wybory. Następnie stwórzcie recenzję wybranej książki (jedyny warunek: musi ona znajdować się w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie). Nie ogranicza Was nic poza inwencją twórczą.

Teksty o wysokich walorach artystycznych, najbardziej oryginalne i napisane ze szczególną starannością językową nagrodzimy specjalnymi nagrodami. Najlepsze recenzje opublikujemy na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Nagrody:

Laureat pierwszego miejsca otrzyma wyjątkowe wydanie trylogii kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego z autografem! Za zajęcie drugiego oraz trzeciego również przewidujemy atrakcyjne nagrody książkowe.

Terminy:

Na Wasze prace czekamy do 28 sierpnia. Zwycięzców konkursu ogłosimy na początku września.

Serdecznie zapraszamy do konkursu i już nie możemy doczekać się tekstów.

Zgłoszenia zostały zakończone.