Premiery w Teatrze przy Stoliku

Czy teatr może czerpać z popkultury? Kolejna odsłona cyklu „Premiery w Teatrze przy Stoliku” przekonuje nas, że tak. Tym razem proponujemy Państwu iście odurzający (dobór słów nie jest przypadkowy) spektakl, który przeniesie nas w świat dopalaczy, komiksów i superbohaterów.

Superman nie żyje” autorstwa Holgera Schobera to studium uzależnienia dwójki ludzi, którzy w narkotycznych wizjach zmieniają się w prawdziwych nadludzi, zbawiających świat herosów rodem z powieści graficznych. W rolach głównych: Monika Gryc, Marcin Młynarczyk

Zapraszamy już w poniedziałek, 20 czerwca, na godz. 18.00 do Olsztyńskiego Teatru Lalek (ul. Głowackiego 17). Gwarantujemy dużą dawkę artystycznych doznań.

Natomiast dzień później (21 czerwca o godz. 18:00) z sali teatralnej przenosimy się do kinowej. W ramach cyklu „Filmowe adaptacje dramaturgii światowej” prezentujemy Państwu klasyk nad klasykami, czyli „Tron we krwi” Akiry Kurosawy. Zapraszamy do Kina Studyjnego Awangarda 2 (plac Jana Pawła II 2/3, wejście od ul. św. Wojciecha).